חשוב לדעת

א. למה דרוש צילום רנטגן לשיניים?
ברפואת השיניים המתקדמת זקוק/ה רופא/ת השיניים למידע אשר יאפשר לאבחן ולאתר בעיות רפואיות בפיך ושינייך וזאת בכדי לתת את הטיפול המדוייק הטוב והמסור ביותר, ולהסביר לך את מצבך הרפואי ואפשרויות הטיפול, ובכך להגדיל את התקשורת והאמון בינך המטופל/ת ובין רופא/ת השיניים וצוות
המרפאה המטפל.

ב. מי יכול להפנותך לצילום רנטגן?     
רק רופא/ה רשאי/ת להפנותך לצילום רנטגן ולסווג את הצילום המתאים עבורך מתוך מגוון הצילומים. לידיעתך: צילומי הרנטגן מגוונים ויש להתאימם לטיפולים הרפואיים ולפי דרישת הרופא/ת המטפל/ת!

ג. מה מראה צילום הרנטגן?
צילומי הרנטגן מראים עששת בשיניים ובין השיניים או מתחת לסתימות, כתרים וגשרים, מורסה בשורש השן, שיניים כלואות, נסיגת עצם במחלות חניכיים, טיפול כירורגי, ואת האפשרויות להרכבת גשרים ו/או שתלים.

ד. צילומים לטיפולים אורתודנטים
ואל נשכח את ילדנו, מחלקה מיוחדת עם ציוד חדיש עבור צילומי רנטגן, תמונות פנים ושיניים ואנליזות ממוחשבות למתן כל המידע הרפואי לרופא/ה האורתודנט/ית עבור יישור השיניים. כמו כן, לענות על הבעיות הקוסמטיות והאסטטיות של השיניים והפנים, לפתור את הבעיות בנשימה, הפרעות בדיבור והלעיסה הנכונה של המזון.

ה. העתקת צילומי רנטגן
ברשותנו מכשור להעתקת צילומי רנטגן, העתקה מבוצעת באישור הרופא/ה המטפל/ת.

ו. מחלקה לצילומים דיגיטליים
ניתן לקבל את כל סוגי הצילומים –  בתקליטור (CD) ו/או העברתם בדרך המתקדמת, הקלה והמהירה באתרי אינטרנט ו/או בדואר אלקטרוני ולצורך שמירתם למטרת השוואה בעתיד.

ז. מחלקה לצילומי CT הדמיה דנטלית
צילומי הCT מבוצעים למטרת: שתלים, שן כלואה, הרמת סינוס ואבחנת ממצאים נוספים, הצילומים מעובדים ע"י ד"ר לרנטגנולוגיה באיכות ורמה מקצועית גבוהה.